🔸Lubicie biegać truchtać albo maszerować? A może macie ambitny plan, by w końcu zacząć się ruszać?! Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy Was na parkrun Chrzanów Nie tylko dorosłych, ale także dzieci i młodzież.
🔸I właśnie z myślą o uczniach startujemy z naszym konkursem „Zdrowo zabiegani” o Puchar Burmistrza Libiąża. Konkurs jest adresowany do wszystkich szkół Gminy Libiąż. Zależy nam, by w cotygodniowych spotkaniach parkrun Chrzanów (odbywają się w każdą ❗️sobotę o godz.9.00❗️ na terenie leśnym przy ul. Kroczymiech 54) uczestniczyło jak najwięcej dzieci i młodzieży z Gminy Libiąż
Dlatego przewidzieliśmy nagrody
👉Indywidualne – dla najaktywniejszych biegaczy
👉Grupowe – dla szkół.
🔸Każdy uczeń będzie punktowany za udział w biegu, a punkty będą trafiać na konto placówki, którą reprezentuje. Dla szkół z Gminy Libiąż, które uzbierają najwięcej punktów, mamy bony o wartości:
✅2️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ zł,
✅2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣zł,
✅1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣
na zakup sprzętu sportowego. Dodatkowo każda ze szkół, która przyłączy się do wyzwania, otrzyma ✅bon o wartości 1000 zł. Warunkiem jest uzyskanie minimum 5 proc. z maksymalnej liczby punktów, którą można uzyskać za udział w parkrunach.
❗️Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie ℹ️ https://bitly.ws/UAvH
Gotowi do biegu? Start!