?W dniach 13-17 grudnia w naszym przedszkolu został zorganizowany Tydzień Integracji. W związku z tym przeprowadzono szereg akcji i zadań, do których włączyły się przedszkolaki. ? ?

?Dzieci z grupy II wykonały wspólnie kartkę świąteczną. ?

?Dzieci z grupy III przygotowała świąteczny łańcuch, który został przekazany Fundacji Brata Alberta. ?❄️?

?Przedszkolaki z grupy IV i uczniowie z klasy 6a wspólnie wykonali świąteczne ozdoby choinkowe. Wykonanie ozdób wymagało nie lada skupienia, dokładności i wyobraźni, a efekty ich pracy cieszą oko. ?

?Przedszkolaki z grupy V własnoręcznie przygotowały kartki świąteczne z życzeniami dla kolegów i koleżanek z wszystkich przedszkoli w Gminie Libiąż.???