Drodzy Rodzice i Uczniowie, za nami pierwsze kroki na nowej dla nas wszystkich drodze zdalnego nauczania. Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas był przez nas dobrze wykorzystany. Staramy się, aby nasi uczniowie mogli się rozwijać, ale jednocześnie nie byli przeciążeni pracą. Bardzo nam brakuje szkolnego gwaru, śmiechu, życzliwych słów i gestów. Wierzymy, że ta sytuacja wkrótce się

skończy, ale na pewno pozostawi w nas uczucie, że trzeba doceniać naszą zwykłą, szkolną codzienność. Nasze wzajemne interakcje, obserwacje uczniów w rozmaitych sytuacjach, wzloty i upadki, sukcesy i porażki. Wszystko to buduje nas jako społeczność, ale także każdego z nas z osobna. Ta wyjątkowa sytuacja pokazuje także, jak bardzo możemy na siebie nawzajem liczyć. Bardzo jesteśmy wdzięczni, że Jesteście z nami. Dziękujemy za wszystkie wiadomości, za rady i sugestie, za miłe słowa i gesty solidarności. Dziś jak nigdy trzeba, żebyśmy jako społeczność byli razem. Przypominamy, że jesteśmy dla Was codziennie w ustalonych wcześniej godzinach. Życzymy dalszej wytrwałości, siły i zdrowia.