Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zorganizowali konkurs recytatorski: ,,Jan Brzechwa, Julian Tuwim-dzieciom.” Udział w nim wzięli uczniowie kl. I-III Celem konkursu było zachęcanie najmłodszych do czytania, rozwijanie zdolności recytatorskich, motywowanie do wystąpień publicznych oraz zwrócenie uwagi na ponadczasowość wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.
W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Uczestnicy wspaniałe zaprezentowali swój talent. Jury wyłoniło zwycięzców: – Lena Suska – Alicja Olesiński -Amelia Tabaka -Róża Kikla -Iga Głogowska -Miłosz Tomera -Igor Lichota
Wyróżnia otrzymali: -Artem Bashkatov -Michalina Rola -Hania Dudek -Asia Nocchi -Wiktoria Miziołek -Dominika Paliwoda -Zuzanna Bużyk -Gabriela Krzemińska.
Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową w postaci książki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie!