To dalszy etap naszego wspólnego działania z domów. Nadal ograniczamy wychodzenie z domu i wymyślamy atrakcyjne sposoby na pozostawanie w nim. Co słychać u Was? Jak Wam idzie?
Myślę, że to czas Waszej kreatywności i ciekawości. Znajdujecie różne sposoby na wirtualny kontakt ze sobą. Mam nadzieję, że znaleźliście już dla siebie dobry sposób na komunikowanie się z rodziną i przyjaciółmi. Z pewnością pamiętacie, jak w powieści „Dzieci w Bullerbyn” Astrid Lindgren grupka przyjaciół przeciągała sznurek pomiędzy domami, aby przesuwać na nim liściki do siebie.

To dawne czasy… Dziś nasza komunikacja jest zupełnie inna. Mamy telefon i Internet, ale nadal możemy pisać do siebie liściki.
Mam nadzieję, że po „weekendzie” jesteście wypoczęci i bawiliście się tak dobrze, aby od poniedziałku do piątku regularnie wstawać o godzinie 8.00 i być aktywnym w zdalnych lekcjach.
Brakuje mi naszych wspólnych spotkań, tęsknię za Wami, a Was pewnie rozpiera energia. Użyjcie jej wiec do dokładnego odrobienia zadań zleconych przez nauczycieli. Szybko wówczas zajmiecie się budowlą z klocków Lego, grą czy ulubioną książką.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, życząc dużo zdrowia i do szybkiego zobaczenia. Dbajcie o siebie i doceniajcie nauczycieli.
W imieniu swoim i wychowawców świetlicy szkolnej Pedagog szkolny Renata Tomczyk