?Wiek przedszkolny jest doskonałym okresem na rozbudzanie wśród najmłodszych zainteresowań czytelniczych.❤️

?Dzisiaj przedszkolaki z grupy Tygryski ? odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Libiążu. Dzieci z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dla niektórych była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki??? oraz jak należy się w niej zachować?. Pani bibliotekarka oprowadziła grupę po wszystkich działach znajdujących się w bibliotece – od literatury dla dzieci, po literaturę piękną i naukową.

Na koniec zostaliśmy zaproszeni na warsztaty plastyczne pt. ,,Jesienne liście „. ?? Dziękujemy za miłe spotkanie. ?❤️