?Przedszkola czas już minął…?
Kochane Starszaki ? łezka wzruszenia kręci się w oku… ?
Niedawno trwał okres adaptacji, byliście maluszkami… dziś jesteącie mądrymi Starszakami, a za chwilę staniecie się Uczniami? ?‍??

W naszym przedszkolu dokładaliśmy starań każdego dnia, żeby spakować do Waszych plecaków wyprawkę na ten ważny dzień, jakim jest przekroczenie progu szkoły…
życzymy Wam wielu sukcesów oraz tego, żeby nauka szkolna była kontynuacją tej wielkiej przygody podbijania świata! ?
Nieważne, kim zostaniecie w przyszłości, nieważne, jaki zawód wybierzecie… ?‍??‍??‍?⛏️?‍?
ważne, żebyście zawsze byli dobrymi ludźmi ❤️

Nie mówimy „Żegnajcie”, mówimy „Do zobaczenia”?, bo nasze drzwi są zawsze otwarte ❤️ ??
Dziękujemy z całego serca, że mogliśmy Was poznać. ??

Dziękujemy również Pani Marlenie Polanek i Pani Marcie Paweli-Pactwa za wspaniałe prowadzenie grupy, za to że tyle nauczyłyście i za to, że byłyście ogromnym wsparciem dla absolwentów, a ta droga, którą przeszliście wszyscy RAZEM była wspaniałą zabawą ???

Kochani Powodzenia!??
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola Samorządowego nr 3 z O.I. w Libiążu

link do filmiku wspomnień na facebooku: https://www.facebook.com/przedszkolelibiaz/videos/2551409668522668/?modal=admin_todo_tour