Szanowni Państwo‼️
? W związku z dużą zachorowalnością na Covid -19, a przede wszystkim z troski o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz pracowników, przedszkole zostaje objęte kwarantanną w dniach od 23.10.2020 do 30.10.2020.
Obowiązuje ona wszystkie dzieci, które były obecne w przedszkolu od 19 października 2020 r.
? W związku z zaistniałą sytuacją prosimy, aby od dzisiaj dzieci oraz wszystkie osoby wraz z nimi przebywające pozostały w domach oraz obserwowały ewentualne objawy.
? Prosimy na oczekiwanie na kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Chrzanowie, która będzie wydawać stosowne decyzje.
To czas bardzo trudny dla nas wszystkich, dlatego liczymy na współpracę i wzajemne zrozumienie. Życzymy Państwu zdrowia.
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
Alina Bańkowska