W dniu dzisiejszym grupy Misie
, Żabki
i Tygryski
wybrały się na bajkę
Basia, słodycze i wizyta u dentysty ![]()
Basia jak każde dziecko uwielbia słodkości… ale szybko przekonuje się, że ich nadmiar może mieć swoje konsekwencje ![]()
Wizyta u dentysty nie musi być straszna – zwłaszcza gdy wiemy, jak dbać o nasze zęby każdego dnia.
To odcinek, który w prosty i bliski dzieciom sposób pokazuje, że równowaga jest ważna, a dbanie o zdrowie może być całkiem łatwe ![]()
Seans odbył się w ramach Młode Horyzonty ![]()
![]()


