W dniach 5-9.12.2022 r. w naszym przedszkolu odbył się ,,Kolorowy Tydzień Integracji”.

?Żółty poniedziałek – w tym dniu każda grupa wykonała plakat ,,Wszyscy razem”. ????

?Czerwony wtorek – przedszkolaki ubrały choinki w swoich salach.❤️??

?Niebieska środa – odbył się ,,Turniej wiedzy przedszkolnej”.Oczywiście wszystkie grupy były bezkonkurencyjne. ?????

?Zielony czwartek – pogłębiliśmy wiedzę na temat dokarmiania zwierząt zimą, głównie ptaków oraz uzupełniliśmy pokarmem nasze karmniki ???.

?Pomarańczowy piątek – międzygrupowe prace plastyczne. Grupa Misiów i Motylków wykonała piękna Świąteczną Choinkę ?natomiast Delfinki, Tygryski i Żabki zrobiły Zimowego Bałwanka.⛄️❄️

Kolorowe dni stały się dla dzieci źródłem niezapomnianych chwil i doznań, które wzmocniły nasze relacje. ❤️