W dniu dzisiejszym grupa II świętowała Dzień Kubusia Puchatka ??. Z tej okazji przedszkolaki przyniosły do przedszkola maskotki Kubusia Puchatka, Prosiaczka? i innych przyjaciół misia. Był z nami nawet kangurek – „Malutki” ??, a także książeczki o Kubusiu.
?Zajęcia rozpoczęły się od odczytania listu od Kubusia Puchatka, w którym poinformował dzieci, iż muszą wyruszyć w drogę po śladach??? zostawionych przez Kubusia i zebrać słoiczki z miodem?, po uprzednim wykonaniu zadania☑️.
?Przedszkolaki doskonale ? odnalazły wszystkie słoiczki i dzielnie wykonały zadania, nawet spróbowały puchatkowego miodu?- zlizując z talerzyków.
?To był wspaniały dzień ?? Kubuś Puchatek jest postacią ponadczasową, dobrze znaną dzieciom. Zachęcamy do przeczytania bajki o Kubusiu i przyjaciołach – wspólnie z rodzicami ??