Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

? Bardzo miło nam poinformować, że nasze Przedszkole wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 4 z O.I. w Libiążu dołączyło do oficjalnych partnerów kampanii społecznej „Przytul dziecko”.    ???

? Akcja ma na celu przypominanie o sile przytulania oraz edukowanie na temat pozytywnego wpływu tego prostego gestu.

?Zachęcamy również Państwa do wsparcia akcji w najprostszy możliwy sposób -> poprzez codzienne przytulanie swojego dziecka ??

??? Jeżeli mają Państwo ochotę pomóc i sprawić, żeby więcej osób przypomniało sobie, jak ważne i potrzebne jest przytulanie, możecie wysłać nam zdjęcie. Napiszcie na kartce #przytuldziecko i zróbcie sobie zdjęcie z napisem (a jeśli chcecie, możecie podzielicie się z nami swoimi fotografiami, na których tulicie się nawzajem).

? Zapraszamy na stronę kampanii www.przytuldziecko.pl
oraz profil FB Przytul dziecko

? #przytuldziecko, bo w ten sposób dajesz mu niewerbalny komunikat “jestem tu, rozumiem cię, kocham cię, troszczę się o ciebie”. Budujesz z nim emocjonalną więź opartą na empatii i bliskości. ??