Z okazji Dnia Ziemi przedszkolaki zasadziły swój fragment lasu i ogrodu.

?Starszaki odwiedziły las w Chełmku, gdzie leśnicy zorganizowali dla nich spacer i sadzenie drzew. Podczas spaceru, Pani Ania opowiedziała dzieciom w jaki sposób należy zachowywać się w lesie, jak liczyć wiek drzewa a następnie dzieci przeszły do sadzenia drzew. Przedszkolaki chętnie zabrały się do pracy – pomagały udeptywać ziemię wokół drzewka.?? Misie i Motylki posadziły kwiaty w doniczkach i na rabatkach przed przedszkolem.???

Dzieci z uśmiechem na twarzach oraz dużym zaangażowaniem pomagały sadzić rośliny koło przedszkola.

?Akcja sadzenia kwiatów i drzew ma inspirować dzieci do troski o środowisko naturalne.

? Bardzo dziękujemy leśnikom z Nadleśnictwo Chrzanów oraz Pani Anna Rejdych za sadzonki drzew i wspaniałą lekcję przyrody. ???