Dzień Ziemi w naszym przedszkolu! ![]()
Dzień Ziemi – wyjątkowy czas, który przypomina nam, jak ważna jest troska o naszą planetę. ![]()
![]()
Nasze przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach ekologicznych – rozmawialiśmy o tym, jak dbać o środowisko, segregować odpady i oszczędzać wodę. Dzieci wzięły udział w zabawach tematycznych, doświadczeniach, tworzyły piękne prace plastyczne. ![]()
![]()
To był dzień pełen radości, nauki i wspólnego działania na rzecz naszej planety. Jesteśmy dumni z naszych małych ekologów! ![]()
![]()
Przedszkolaki posadziły swoje drzewko i tym sposobem pokazały, że są prawdziwymi przyjacielami Ziemi![]()
Pamiętajmy – każdy, nawet najmniejszy gest, ma znaczenie!






