W dniu dzisiejszym grupy Misie 🐻, Żabki 🐸 i Tygryski🐯 wybrały się na bajkę 🍭 Basia, słodycze i wizyta u dentysty 🦷

Basia jak każde dziecko uwielbia słodkości… ale szybko przekonuje się, że ich nadmiar może mieć swoje konsekwencje 😬

Wizyta u dentysty nie musi być straszna – zwłaszcza gdy wiemy, jak dbać o nasze zęby każdego dnia.

To odcinek, który w prosty i bliski dzieciom sposób pokazuje, że równowaga jest ważna, a dbanie o zdrowie może być całkiem łatwe 💙

Seans odbył się w ramach Młode Horyzonty 🎬🎥