
28 października uczniowie klas 5a i 5b odwiedzili Kopalnię Soli „Wieliczka” – jedno z najstarszych i najbardziej znanych miejsc w Polsce. Podczas zwiedzania uczniowie poznali historię kopalni, podziwiali solne komory, rzeźby i podziemne jeziora.
Wycieczka była nie tylko ciekawą lekcją historii, ale też doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji klas. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń!

Jesienne zabawy w naszym przedszkolu! ![]()
Podczas zajęć plastyczn-sensorycznych dzieci tworzyły grzybki z warzyw – pietruszek i ziemniaków ![]()
oraz urocze jeżyki
z warzyw i masy solnej.
Każdy przedszkolak mógł wykazać się kreatywnością i pomysłowością, a przy okazji poćwiczyć małą motorykę.
Było mnóstwo śmiechu, radości i kolorowych jesiennych zapachów! ![]()
Nasze prace wyglądały jak prawdziwe jesienne skarby lasu ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Dobiegła końca Akcja Charytatywna organizowana przez Fundację ” Gdy liczy się czas”
Po raz kolejny nasze przedszkolaki wraz z rodzicami „Obudzili w sobie Anioła”
i wsparli chore dzieci przebywające na oddziałach onkologicznych. ![]()
Dobro powraca!!!![]()
