Szanowni Rodzice, Kochane Przedszkolaki! W naszym przedszkolu pojawiły się przepiękne karmniki stojące i parapetowe. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Rodzinom, które przyczyniły się do ich powstania za zaangażowanie i trud włożony w ich wykonanie ❤️ Z pewnością posłużą one ptakom na długi czas??Jednocześnie w związku z akcją dokarmiania ptaków, którą chcielibyśmy rozpocząć w naszym przedszkolu, pragniemy zaprosić Państwa do ogłoszonej zbiórki karmy dla ptaków. Zakupioną przez Państwa karmę dzieci mogą przynosić do grup i przekazywać nauczycielom. Dokarmianie ptaków wiąże się z systematycznością dlatego akcja potrwa całą zimę. Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i serce.