1. Codziennie w dni robocze w godzinach. 8.00- 11.00 w szkole dyżurują sekretarki.

2. Codziennie w dni robocze pracownik obsługi w godzinach 8.00 – 17.00  dokonuje obchodu wszystkich pomieszczeń szkoły.

3. Dyrektor jest w stałym kontakcie z wyznaczonymi do kontaktu pracownikami oraz z nauczycielami.

4. Aby skontaktować się z dyrektorem, należy zadzwonić w wyznaczonych godzinach na nr 326271203 i zostawić swój nr telefonu. Dyrektor niezwłocznie oddzwoni.

5. W pozostałych godzinach proszę kontaktować się poprzez email: sp4int@interia.pl. Dyrektorzy na bieżąco śledzą skrzynkę email.

6. Nauczyciele wysyłają materiały dla uczniów poprzez dziennik elektroniczny. Jeżeli pracują na innych platformach, również informują o tym poprzez dziennik elektroniczny.

7. Na bieżąco śledzimy strony rządowe oraz GIS. Wszelkie informacje wysyłamy nauczycielom.