„IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 2”

w Zespole Szkolno- Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi  w Libiążu

Po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w realizacji projektu pt. “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 2”, którego organizatorem jest  Fundacja „Dbam o Mój Zasięg” z siedzibą w Gdańsku. Zamówiliśmy 400 kartek. Realizacja projektu pokryła się z naszą szkolną akcją – Tygodniem Integracji (grudzień 2019 r.). Była to doskonała okazja do nawiązania współpracy ze Stowarzyszeniem Osób  Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Libiążu i  wspierania idei dzielenia się życzeniami poprzez tradycyjne pisanie kartek świątecznych. Kartki z życzeniami napisanymi przez dzieci wysłano najbliższym, ale również do podopiecznych naszego Stowarzyszenia. Wysłane kartki sprawiły wiele radości adresatom i odbiorcom.