W dniu dzisiejszym grupa II świętowała Dzień Kubusia Puchatka 🧸🙂. Z tej okazji przedszkolaki przyniosły do przedszkola maskotki Kubusia Puchatka, Prosiaczka🐷 i innych przyjaciół misia. Był z nami nawet kangurek – „Malutki” 🦘😍, a także książeczki o Kubusiu.
👉Zajęcia rozpoczęły się od odczytania listu od Kubusia Puchatka, w którym poinformował dzieci, iż muszą wyruszyć w drogę po śladach🐾🐾🐾 zostawionych przez Kubusia i zebrać słoiczki z miodem🍯, po uprzednim wykonaniu zadania☑️.
👉Przedszkolaki doskonale 👏 odnalazły wszystkie słoiczki i dzielnie wykonały zadania, nawet spróbowały puchatkowego miodu🍯- zlizując z talerzyków.
🧡To był wspaniały dzień 😍😊 Kubuś Puchatek jest postacią ponadczasową, dobrze znaną dzieciom. Zachęcamy do przeczytania bajki o Kubusiu i przyjaciołach – wspólnie z rodzicami 😊📖